Teslimat ve İade

İade ve İptal

mutluluksenin.com 'dan Satın almış olduğunuz üründe herhangi bir problem varsa ya da değiştirme isterseniz aşağıdaki hususlara dikkat edilmesi gerekmektedir. Değişim ücretlerinin tamamı alıcıya aittir.

 

Giyim ve Aksesuar Ürünleri İçin;

•        Ambalajı ve çıkan tüm aparatlar (poşet, iğne, vs.) eksiksiz ve sağlam olmalıdır.

•        Hijyen kuralları çerçevesinde String, Tanga vb. alt ürünlerinde değişim ya da iade yapılmamaktadır.

•        Kullanılmamış, üzerinde leke vb. hasar olmamalıdır.

•        Kargo teslim tarihinden itibaren (7) günlük süre geçmemiş olmalıdır.

 

Diğer Ürünler İçin;

•        Kullanıma açık ürünlerde (Vibratör, Dildo, Şişme manken vb.) Hijyen kuralları gereği değişim ve iade yapılmamaktadır.

•        Ürün hiç açılmamış, teslim alındığı şekilde olmalıdır.

•        Kargo teslim tarihinden itibaren (7) günlük süre geçmemiş olmalıdır.

 

Özel Koşullar

Siparişiniz teslim edildiğinde, kargo yetkilisi teslimat yerinden ayrılmadan önce paketinizi açmalı ve ürünü kontrol etmelisiniz. Özellikle ezilmiş, yırtılmış, açılmış veya ıslanmış paketlerde bunu yapmanız çok önemlidir. Ürün faturanız, kurye poşetinin ön gözünde yer almaktadır. Beklenmedik bir durumda, sorunlu ürünle karşılaşırsanız veya ürüne ait fatura, kurye poşetinde yer almıyorsa, paketi teslim almayıp kargo yetkilisine tutanak tutturarak, kargo şirketi tarafından tarafımıza iade edilmesini sağlamanız gerekmektedir. Ürün faturası, iptal ve iadeler için muhakkak gereklidir.

Orijinal ambalajı zarar görmüş, bozulmuş, açılmış, tahrip edilmiş, herhangi bir şekilde denenmiş, kullanılmış, kullanımdan dolayı zarar görmüş veya orijinal faturası bulunmayan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. Ürünün iadesi, ürünün bütün standart aksesuarları; ambalajları hasarsız ve tam olarak orijinal paketleri ve orijinal faturası ile geri gönderildiğinde alınmaktadır. Teslimattan sonraki yedi günü aşan sürelerde ‘Cayma Hakkı’yla iade söz konusu değildir.

 

Müşteri, ürünü, teslim aldığı andaki durumu ile geri vermekle ve kullanımdan kaynaklanan ticari kaybı ödemekle yükümlüdür.

Size bir kampanya haberimiz var!

Alışveriş Sepetim